Konto na portalu CakeRoom.pl zostaje utworzone automatycznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. W trakcie rejestracji, członek sam wybiera nazwę użytkownika i hasło, które jest pózniej używane do logowania się na konto. Automatycznie również zostanie do ciebie wysłany e-mail z danymi Twojego konta i linkiem aktywującym konto. W celu aktywowania konta należy kliknąć w link przesłany w e-mailu. Upewnij się, że email ten nie został przekierowany do folderu spam w Twojej skrzynce e-mail. 

Kliknij tutaj aby założyć konto.

Konto Premium w CakeRoom.pl działa poprzez oferowanie możliwości stworzenia profilu szkoleniowca lub usługowego,  za kwartalną opłatę abonamentową.

 

  • Marketing marki wsród atrakcyjnej, zainteresowanej grupy docelowej
  • Dotarcie do grupy nowych klientów
  • Budowanie świadomości marki wśród osób odwiedzających stronę
  • Promocja na portalach społecznościowych

Dostęp do profilu szkoleniowego lub usługowego oferowany jest w formie subskrypcji kwartalnej. Abonament przedłuża się automatycznie na kolejny okres. 

Członkostwo w CakeRoom.pl jest aktywne od momentu opłacenia abonamentu. Możesz anulować subskrypcję członkowską w dowolnym momencie – pozostanie ona aktywna do następnego dnia rozliczeniowego. Przykładowo: jeśli zarejestrujesz się 10go, anulujesz 20go – twoje członkostwo pozostanie aktywne do 10go dnia następnego miesiąca. Nie oferujemy zwrotów opłat za subskrypcje członkowskie.

Wpłaty za subskrypcje obsługiwane są przez zautomatyzowany system DotPay (przelewy bankowe) lub Stripe (płatności kartą). W większości przypadków dostęp do zakupionej subskrypcji otrzymasz od razu. Czas oczekiwania na aktywację abonamentu zależy od wybranego sposobu płatności:

  • przelew elektroniczny – wpłaty dokonane przelewem elektronicznym docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania (w przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku),
  • Stripe / PayPal – wpłaty dokonywane z salda konta PayPal lub kartą płatniczą, księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę,
  • wpłata na poczcie – realizacja wpłaty dokonanej na poczcie trwa zwykle 2-3 dni robocze.

Jeśli chcesz przyspieszyć udostępnienie tutoriali, prześlij do nas potwierdzenie wpłaty na adres e-mail podany na stronie Kontakt lub wypełnij formularz poniżej.

Transakcje dokonywane kartami płatniczymi obsługuje w naszym imieniu znana i zaufana firma – Stripe. Oferuje one wiele wygodnych sposobów płatności, jednocześnie zapewniając bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Dane Twojej karty płatniczej nigdy nie są przekazywane do CakeRoom.pl – otrzymujemy tylko komunikat z informacją, czy płatność została poprawnie zrealizowana.

Podczas całego procesu zakupowego stosujemy bezpieczne połączenia HTTPS. Szyfrowanie SSL zabezpiecza przed przechwyceniem wprowadzonych przez Ciebie danych przez osoby nieuprawnione.

Faktury generowane są automatycznie po opłaceniu abonamentu. Aby otrzymać fakturę VAT, wystarczy kliknąć w przycisk „Faktura”, który znajduje się przy każdej opłaconej transakcji na stronie konta użytkownika.

Ceny wszystkich widocznych na stronach CakeRoom.pl produktów lub usług są cenami nie zawierającymi podatku VAT, oraz są wyrażone w złotych polskich. 

Aby zrealizować kupon promocyjny wystarczy wpisać numer kodu w miejscu do tego przeznaczonym w momencie opłacania zakupów na stronie CakeRoom.pl