O nas

Witajcie, mam na imię Magda, jestem właścicielką Akademii Tortu i z radością zapraszam Was na portal CakeRoom!

Być może niektórzy z Was pamiętają tę nazwę, bo CakeRoom to marka z historią. Portal działał już kiedyś pod tym szyldem i kierownictwem Agnieszki Jagiełło z Crumb Avenue. Sama często z niego korzystałam. Jednak zniknął z polskiego internetu i przyznam, że tak mi go brakowało, że postanowiłam go wskrzesić i udostępnić na nowo słodkim szaleńcom podobnym do mnie. Wszak nigdy za wiele inspiracji i zawsze warto przejrzeć, co u kogo w piekarniku piszczy. Zależało mi na stworzeniu miejsca dla wszystkich i przede wszystkim w języku polskim, abyśmy wszyscy czuli się tu swobodnie i bez językowych barier.

Dla mnie CakeRoom to miejsce sentymentalne, przypominające moje własne pierwsze kroki i poszukiwanie swojej drogi w słodkim świecie. Akademia Tortu dała mi możliwość rozwoju pasji i umiejętności, stworzenie ogromnego środowiska słodkich pasjonatów i dzielenia się wszystkim, czego sama się nauczyłam. CakeRoom to kolejny krok na tej drodze i robię ten krok z wielką radością.  

CakeRoom to portal dla twórców i miłośników rozmaitych wypieków. To przestrzeń dla wszystkich, którzy chcieliby się pochwalić swoimi dziełami, zainspirować czyimś talentem, poszukać pomysłów na konkretny temat, czy po prostu spędzić miłe chwile na przeglądaniu ślicznych słodkości. Na portalu CakeRoom nic nie zginie i nie zniknie, będziecie mogli wiele razy wracać do sprawdzonych przepisów, czy inspiracji. Dodane przez Was zdjęcie trafi od razu na pierwszą stronę – gdzie będzie mogło być przez wszystkich obejrzane, polubione, zebrać serduszka i uplasować się w rankingu – na dany dzień, czy tydzień.

W CakeRoom możecie założyć bezpłatne konto i stworzyć galerie zdjęć swoich tortów, ciast, ciasteczek i innych cudów. Możecie znaleźć tu sprawdzone przepisy, poszukać wsparcia na forum, czy też nadchodzących szkoleń lub usług! Wygodne filtry i sortowanie pomogą Wam znaleźć to, czego szukacie, bez obawy, że trzeba będzie przewijać za każdym razem całą zawartość portalu. Zaznaczając ulubione ciasta, czy torty, nie tylko tworzycie swój sprofilowany mood board, ale też promujecie ich twórcę.

Zapraszamy, przyłączcie się do nas!

Najlepsza szkoła online

Reklama

Grupa na Facebook