Techniki malarskie w dekoracjach cukierniczych

INFORMACJE
800
26 czerwca, 2022
9:00
Lokalizacja
Polska
Warszawa

Opis szkolenia

Szkolenie prowadzi wieloletni instruktor techniki one stroke – artysta plastyk Katarzyna Zielińska. Jest to szkolenie od podstaw – dla każdego!

Technika pracy pędzlem – tworzenie efektu cieniowania jednym pociągnieciem pędzla. Nazywana bywa też dwumazem. Oparta na określonych zasadach prowadzenia pędzla bardziej przypominających sztukę kaligrafii, niż „malarstwo” w powszechnym rozumieniu tego słowa. Dlatego też możliwość nauczenia się malowania techniką one stroke jej dostępna dla każdego. Zwłaszcza zaś Ci z Was, którzy twierdzą, że nie potrafią „namalować” niczego będą z pewnością zaskoczeni efektami swoich prac, na równi z wiedzą o możliwości wykorzystania tej techniki w innych projektach dekoratorskich. Technika jest jedna – możliwości wykorzystania MNÓSTWO!

  • Na szkoleniu dowiesz się wszystkiego o narzędziach (pędzle) i mediach (barwniki, farby), o tym gdzie je kupić, jakie i jak nimi się posługiwać.
  • Nauczysz się jak dbać o narzędzia – sam się zdziwisz, gdy się dowiesz ile „błędów” do tej pory popełniałeś i dlaczego twoje malarskie przygody kończyły się nerwami z powodu wadliwego narzędzia pracy, a nie braku twoich umiejętności.
  • Będziesz uczyć się podstawowych „liter – kształtów”, z których powstają obrazy, grafiki : Kwiaty
  • Wykonasz dwie dekoracje na lukrze królewskim lub „gołym perniku” z wykorzystaniem „alfabetu”one stroke. Jedną z nich na pewno będzie kompozycja z różami.

Do domu zabierzesz swoje prace zapakowane w pudełko, materiały z bloku ćwiczeń oraz dyplom ukończenia szkolenia. Po szkoleniu uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej na Facebook – tylko dla uczniów. Tam znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji, inspiracji, a także będziesz mógł konsultować się w kwestiach technicznych.

ZAPEWNIAMY PEŁNE STANOWISKO PRACY
Uczestnicy szkolenia najpóźniej tydzień przed szkoleniem otrzymują informacje o miejscu szkolenia oraz listę materiałów niezbędnych do pracy tą techniką, które to narzędzia, barwniki, dodatki mogą sobie zamówić we wskazanych (sugerowanych przez nas) sklepach internetowych lub stacjonarnych.

Warto wiedzieć
Technika one stroke powszechnie wykorzystywana jest w branży organizacji imprez, w facepaintingu. Katarzyna Zielińska była pierwszym w Polsce szkoleniowcem uczącym tej techniki, właśnie polskich facepainterów, jak również jako pierwsza pokazała tą technikę malowania polskim dekoratorom cukierniczym. Szkolenia z malowania na lukrze królewskim, masie cukrowej (torty) prowadzimy od 2018 roku. W szkoleniach tych wzięła już udział czołówka polskich dekoratorów pierników z całej Polski. Dołącz do Nas!
Zapraszamy na szkolenia z Kremowe Cuda!

Szczegóły

Czas trwania szkolenia - przybliżona ilość godzin zegarowych: 9
Maksymalna wielkość grupy szkoleniowej - ilość osób: 6
Zadatek: 300

Dodatkowe informacje

- warunkiem dokonania zapisu na szkolenie jest wpłata zadatku, reszta płatna podczas kursu
- wymagana jest akceptacja regulaminu, który zostanie przekazany kursantom przed rozpoczęciem się szkolenia. Akceptacja regulaminu i zapisanie się na szkolenie (wpłata zadatku) równoważna jest zawarciu umowy na świadczenie usługi szkoleniowej
- o kolejności zapisów decyduje data wpłaty zadatku
- na życzenie wystawiamy fakturę
- zapewniamy w pełni wyposażone stanowisko pracy
- zapewniamy opakowanie do transportu własnej pracy
- każdy uczestnik otrzymuje wszystkie przepisy, z których korzystamy na szkoleniu
- każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia
- każdy uczestnik otrzymuje miesięczny dostęp do poszkoleniowej grupy wsparcia
- zapewniamy poczęstunek w trakcie trwania szkolenia
- zastrzegamy prawo zmiany daty szkolenia lub jego odwołania, jeżeli nie zostanie zebrana odpowiednia ilość osób
- w razie odwołania szkolenia przez szkoleniowca, zadatek zostaje zwrócony

Kontakt

Chcesz zapisać się na szkolenie? Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkoleniowcem.
Wyślij wiadomość

Zaloguj się aby wysłać wiadomość.

Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*

Najlepsza szkoła online

Reklama

Grupa na Facebook