fgdhfjgk

Edyta Shine

Torty Shine - pracownia szkoleniowa

Polska

Taka czorno dziołcha ze Śląska. Na co dzień mama 9-letniej Sandry a po fachu torciara. Robi torty i słodkości od 7 lat, od 4 lat prowadzi pracownię tortów artystycznych oraz szkoleń, „Torty Shine”, w Rybniku. Od kilku lat ambasador firmy Dorosiowe Ranty. Swoją tortową przygodę zaczęła od spełniania swoich ciążowych zachcianek. Kocha tynkować i dekorować śmietaną, przez kilka pierwszych lat dekorowała tylko nią. Dopiero pod wpływem koleżanek po fachu zaczęła wprowadzać masę maślaną i dekoracje z masy cukrowej. Od 2021 roku szkoleniowiec, przekazuje swoją wiedzę zebraną w ciągu wielu lat na rynku. „Królowa Śmietany” i Mistrz Organizacji.
Szkolenia odbywają się z różnych tematów, od podstaw składania tortów, malowania na masie cukrowej, tynkowania i dekorowania śmietaną, po proste dekoracje z masy cukrowej i papieru waflowego.

GALERIA ZDJĘĆ

SPECJALIZACJE

Dekoracja kremem maślanym, Dekoracje z isomaltu, Dekoracje z papieru waflowego, Kwiaty z opłatka, Malowanie na torcie, Modelowanie figurek, Składanie tortów od podstaw, Warsztaty dla dzieci

MOJE SZKOLENIA

Dostępne
Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy lubią piec, dekorować i wykonywać słodkie dzieła, na szkolenie! Dekoracja na...
Rybnik
1 sierpnia, 2021
Polska
699

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Masz dodatkowe pytania? Szukasz szkolenia indywidualnego? Napisz do mnie!

Zaloguj się aby wysłać wiadomość.

Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*

Najlepsza szkoła online

Reklama

Grupa na Facebook